Drugie zwycięstwo juniorów B-MAX-u

Swój drugi mecz wygrali juniorzy młodsi B-MAX-u. Tym razem ponownie na własnym boisku pokonali drużynę Redłowi Redło 6:0.

Mecz od początku ułożył się znakomicie dla miejscowych, bo już w 8 minucie Kuba Śliwka zdobył swoją pierwszą bramkę w nowym sezonie. Na kolejne nie trzeba było czekać zbyt długo i do przerwy za sprawą Kuby Gendka, Wojtka Rumińskiego i Wiktora Batogowskiego gospodarze prowadzili 4:0.

Przewaga była bezdyskusyjna, choć goście kilka razy zagrozili bramce Szymona Szczerby ale wynikało to z błędów własnych i nonszalancji w swych poczynaniach.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się, kolejne bramki dorzucili Wojtek Rumiński oraz Kamil Żuk i … ponownie dała o sobie znać skuteczność, gdyby była lepsza wyniki na pewno byłby okazalszy. Pod koniec meczu goście mieli tzw. setkę na strzelenie gola honorowego ale świetna parada Zenia pozwoliła na zachowanie mu czystego konta. Mecz znów na na tzw. zero z tyłu i oby tak dalej.

Następny mecz z drużyną Pogoni Połczyn Zdrój, która również znakomicie rozpoczęła sezon, więc pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco, oby ze szczęśliwym zakończeniem na korzyść naszego zespołu.