Planowane zwycięstwo

Orzeł Łubowo vs. B-MAX Grzmiąca 1:4

W ubiegłą sobotę 7 października nasi juniorzy młodsi rozegrali wyjazdowe spotkanie z zespołem Orła Łubowo. Mecz zakończył się planowanym zwycięstwem 4:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali kolejno Kuba Śliwka x 2, Oskar Wsuł oraz Hubert Denis.

Pomimo świetnego wyniku mecz nie należał do najłatwiejszych. Miejscowi grali ambitnie i w pierwszej połowie nie dało się zauważyć znaczącej przewagi naszego zespołu. Świadczy o tym chociażby skromne prowadzenie do przerwy 1:0. W porównaniu do poprzednich meczów w podstawowym składzie zabrakło Szymona Górki (absencja za kartki), Wojtka Rumińskiego (kontuzja) oraz Kuby Gendka (choroba). Z okazji skorzystali między innymi dotychczasowi zmiennicy tj. Szymon Gardzioła oraz Hubert Denis. Po krótkiej przerwie spowodowanej urazem w pierwszym składzie wybiegł również Oskar Wsuł.

W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie jak w pierwszej, mieliśmy swoje szanse aby podwyższyć rezultat spotkania ale czegoś brakowało, aż do 55 minuty, kiedy to Kuba Śliwka wykorzystał pojedynek 1x1 z bramkarzem gospodarzy i strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu. Nie minęło kolejnych 5 minut, kiedy to udało strzelić się kolejne dwie bramki (Oskar i Hubert). Od tego momentu mecz był już pod pełną kontrolą naszych zawodników, ale też nie ustrzegliśmy się błędów w defensywie i gospodarze strzelili honorowego gola po rzucie rożnym w ostatniej minucie spotkania.

A już w następną niedzielę 15 października podejmiemy u siebie bardzo trudnego przeciwnika tj. zespół Olimpa Złocieniec. Zapraszamy na mecz o godz. 11:00.