Po 2 turnieju w grupie szczecineckiej Ligi Żaków KOZPN!

23 września 2017 r. w Grzmiącej – na miejscowym Stadionie Gminnym – od godz. 10.oo, cieszyli i bawili się grą w piłkę nożną żacy grupy szczecineckiej. Organizatorem turnieju był Tomasz BUZAŁA (788-608-287). Gospodarzem imprezy – UKS B-MAX ZS Grzmiąca (Prezes – Tomasz BUZAŁA). W drugim turnieju w tej grupie, wzięły udział: Akademia Piłkarska Reissa I Szczecinek (trener - Krzysztof Stasiak), Akademia Piłkarska Reissa II Szczecinek (Michał Boderek), Akademia Piłkarska Szczecinek I (Mateusz Malczyk/Szymon Dobrosielski), Akademia Piłkarska Szczecinek II (Mateusz Malczyk/Szymon Dobrosielski), MGLKS Błonie I Barwice (Sławomir Niedźwiedź), MGLKS Błonie II Barwice (Jacek Noga) , UKS B-MAX ZS Grzmiąca (Tomasz Buzała) i KS Pionier 95 Borne Sulinowo ( Tomasz Kopiszka). Koordynatorem rozgrywek w powiecie szczecineckim jest Grzegorz TOMASZEWICZ (608-889-930).

W trakcie zmagań żaków nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia)! Dotyczy to zarówno Ligi Żaków KOZPN, jak i Ligi Bałtyckiej Orlik 2012!

Grano systemem „każdy z każdym”, na czterech boiskach, raz 10. minut, 4 + 1, na zmniejszone bramki.

Spotkania sędziowali: Zbigniew Batogowski, Mariusz Ciruk, Emil Fijałkowski, Paweł Kozłowski i Stanisław Zwolak.

Tabela grupy szczecineckiej po drugim turnieju:

Lp.

8.

Hubertus Biały bór

Tomasz Kopiszka

Był słodki poczęstunek i owoce.

Organizator turnieju – Tomasz BUZAŁA (788-608-287) i Gospodarz imprezy – UKS B-MAX ZS Grzmiąca (Prezes – Tomasz BUZAŁA), dziękują rodzicom piłkarzy z Grzmiącej, zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie grzmiącańskiej imprezy. Także sędziom: Zbigniewowi Batogowskiemu, Mariuszowi Cirukowi, Emilowi Fijałkowskiemu, Pawłowi Kozłowskiemu i Stanisławowi Zwolakowi.

Zdjęcia z turnieju na naszym profilu na facebooku

źródło: http://www.kozpn.pl/kozpn/aktualnosci/2017-09-26/po-2-turnieju-w-grupie-szczecineckiej-ligi-zakow-kozpn/