Remis w Połczynie

W 3 kolejce sezonu jesiennego 2017/2018 w meczu wyjazdowym nasi juniorzy młodsi uzyskali remis 1:1 z drużyną Pogoni Połczyn Zdrój. Bramkę dla naszego zespołu strzelił Oskar Wsuł, który wykorzystał spore nieporozumienie obrońców i bramkarza miejscowych kierując głową piłkę do pustej bramki z ok. 11 metrów.

Remis na ciężkim terenie cieszy, choć pozostał spory niedosyt, ponieważ z kilku czystych 100% okazji niestety nie wykorzystaliśmy żadnej. Brakło ciut szczęścia i precyzji przy oddawanych uderzeniach na bramkę gospodarzy.

Mecz mógł się podobać, gospodarze postawili naszym zawodnikom ciężkie warunki, gra toczyła się głównie z środku boiska, choć oprócz gola w pierwszej połowie mieliśmy jeszcze dwie setki na strzelenie kolejnych. Gospodarze pod koniec pierwszej połowy po ładnej akcji mieli również setkę na strzelenie gola ale w sytuacji jeden na jeden z naszym bramkarzem napastnik gospodarzy nie trafił w bramkę.

Po przerwie obraz gry znacząco nie uległ zmianie. Gospodarze próbowali kreować akcje ofensywne, ale szczelna obrona naszego zespołu nie pozwoliła oddać celnego strzału na bramkę Zenia, który momentami mógł czuć się bezrobotny na bramce, aż do 66 minuty w której to gospodarze z dość ostrego kąta mieli stały fragment gry. Pierwsza próba dośrodkowania została zablokowana ale piłka trafiła z powrotem do tego samego zawodnika gospodarzy, który nie zastanawiając się huknął potężnie z lewej nogi i Zeniu pomimo parady nie zdołał odbić piłki. Piękna bramka i remis 1:1. Później jak się okazało były to jedyne gole tego meczu, choć mieliśmy swoją świetną okazję do strzelenia zwycięskiego gola, ale znów zabrakło szczęścia przy wykończeniu akcji.

W doliczonym już czasie gry po niefortunnym starciu w środku pola i przypadkowym upadku naszego zawodnika i gospodarzy ciężkiej kontuzji doznał piłkarz miejscowych, któremu życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i gry w piłkę nożną.

A w najbliższą niedzielę następny mecz naszego zespołu. Tym razem przyjeżdża do nas kolejny bardzo dobry przeciwnik tj. drużyna Pioniera 95 Borne Sulinowo. Początek meczu o godz. 11:00.